Joe Mallen Memorial 2010

Staffordshire Bull Terrier :: 14. októbra 2010

St. Polten, Rakúsko - Výsledky :

Foto z výstavy si možete pozrieť TU
 
Posudzovali : Ms.Nancie Booth,GB(Ramblestaff) psy
Mr. Paul Grimwood, GB (Ramblestaff) feny


psy :trieda šteniat judge: Ms. Nancie Booth

1.
IMPERIAL MASTER OF CANTERBURY
(Jürgen & Karin Kainz, Austria)
2. LANGSTAFF BOBY LEE
(Erol Lang, Austria)
3. GILBERT GRACY MAGIC
(Andre Orich & Ing. Stefan Ciada, Slovakia)
4. GREGORY GRACY MAGIC
(Viera Koclarova & Ing. Stefan Ciada, Slovakia)



psy trieda dorastu: judge: Ms. Nancie Booth

VV1
(Very promissing 1.)
Best Puppy
SILKSTAFF KICK OF FALLOW DEVIL
(Katarzyna Sikiba-Aleksiewicz, Poland)


psy trieda mladých : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
Clubjugendsieger
Best Continental Junior
HERMES EILATAN
(Tereza Pauderova, Czech Republic)

V2
(Excellent 2.)
DEVILS AND FAIRIES FLASH OF THE BLADE
(Dr. Csikos Csaba & K. Farkas, Hungary)

V3
(Excellent 3.)
KRONSÄTER’S ÖKENSTORM
(Manfred Pichler, Austria)

V4
(Excellent 4.)
BLAZENSTAFF’S DAIMLER DOUBLE SIX
(Dr. Heidi Zibolka & Christoph Reinecke, Germany)
V
(Excellent) ZIELOESON SNAPDRAGON
(Roman Moncek, Slovakia)

V
(Excellent) DEVILS AND FAIRIES FAST AS A SHARK
(Dr. Csikos Csaba & D. Frank, Hungary)
V
(Excellent) DAZMARNIC CHECK MATE
(MVDr. Josef Klimes, Czech Republic)
V
(Excellent) DON CAMILLO OF CANTERBURY
(Monsberger Tamara, Austria)
V
(Excellent) KARAMELO WIZARD BULL
(Eva Nemcova, Czech Republic)
V
(Excellent) MORFEUS WIZARD BULL
(Helena Jirsakova, Czech Republic)
V
(Excellent) ANGRY ANDERSON VOM HAUS FÜRSCHUSS
(Mario Scheiterbauer, Austria)
V
(Excellent) IQ OF LANGUISH EYES
(Harald Angerer, Austria)
V
(Excellent) RICHI RICH IMPOSSANT BOHEMIA
(K. & V. Vanisovi, Czech Republic)
SG
(Very good) PEARLSTAFF BONES
(Carlo Hussler, Austria)
SG
(Very good) ALBERMARBULL BLUE SERAPH
(Ivana Sochova, Czech Republic)
SG
(Very good) ARES FLASCH BOY VOM HAUS FÜRSCHUSS
(Dominik Steurer, Austria)


psy trieda stredná : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
CACA
A LITTLE DEVIL OF WIZARDS' CLAN
(Monika Seidl & Bernadette Papst, Austria)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
WINCROFT FIRST FIDDLER
(Alois Raab, Austria)
V3
(Excellent 3.) FINAL FANTASY BERSERKER
(Karel Kapoun, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
SILKSTAFF’S FORREST GUMP
(Anastasias Giagozoglou, Germany)
V
(Excellent) MAXSTA MAD AAD
(Gabor Plezer, Hungary)
SG
(Very good) JUNGLE SOUND WIZARD BULL
(Robert Hilvert, Slovakia)

SG
(Very good) DEIGIAN DANCING TAIL
(Mariateresia Gorgoglione, Italy)


psy trieda otvorená : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
CACA
Clubsieger
AMAZING PANDA BEAR OF WIZARDS CLAN
(Monika Seidl, Austria)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
IZUMIS ONE MORE TIME
(Sonja Porits, Austria)

V3
(Excellent 3.)
RUSSO’S RUFFLAND FRANSIMO BOHEMIA
(Pavel Krunka, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
BLAZEN STAFF’S CRACK OF DAWN
(Dr. Heidi Zibolka, Germany)

V
(Excellent)
OTTO WHITE PAW
(Marin Floriano, Italy)

V
(Excellent)
COURTESY TITLE MEMPHISZ
(Jiri Vesely, Czech Republic)

V
(Excellent)
CARLOS HUTZ
(Peter Patak, Slovakia)


SG
(Very good)
COURTESY TITLE HAN SOLO
(Bela Sarkany & Sandor Varga, Hungary)

SG
(Very good)
PEARLSTAFF A WHITE APPEARANCE
(Natalie Kolar, Austria)

SG
(Very good)
WINCROFT EAGLE EYE
(Alois Raab, Austria)

SG
(Very good)
KRAKEN BRABANTER
(Marian Skultety, Slovakia)


SG
(Very good)
DARK POWER LONGHILL
(Stramec Zdravko, Slovenia)

SG
(Very good)
EDUARD VAN SLADE CZECH
(Tatana Sladeckova, Czech Republic)

SG
(Very good)
RADAR FUNNY-FIGHTER’S
(Antal Gavrilete, Hungary)

psy trieda šampionov : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
CACA
CH. FUNNY-FIGHTER’S PIERRE
(Tibor Ruszin, Hungary)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
CH. HEART IN HEART IMPOSSANT BOHEMIA
(K. & V. Vanisovi, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
CH. ROBIE THE BRUCE FRANSIMO BOHEMIA
(Peter Patak, Slovakia)


V4
(Excellent 4.)
CH. DREAM TYMY FRANSIMO BOHEMIA
(Aneta Nemeckova, Czech Republic)

V
(Excellent)
CH. UNCLE SAM OF CANTERBURY
(Manfred Fürschuss, Austria)

SG
(Very good)
CH. HUMAN DOGS LEONARDO DA VINCI
(Katarzyna Skiba-Aleksiewicz, Poland)

SG
(Very good)
CH. DZHEY TI DAKKAR DRIVE
(MVDr. A. Filippov & H. Vojackova, Czech Republic)

SG
(Very good)
CH. BODY GUARD BLACK SEVEN
(Tjasa & Roman Ruznic, Slovenia)


psy trieda veteránov : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
Veteranenbester
CH. CHEERSTAFF MASTERPIECE
(Didier Wins, Swizerland)

Sg2 (Very good 2.)
ATILLO ZDENBEKY CZECH
(Jan Novak & Petr Derka, Czech Republic)

psy Trophy trieda : judge: Ms. Nancie Booth

Joe Mallen Sieger 2010
BEST OF BREED (BOB)

HERMES EILATAN
sire: Gymno Fransimo Bohemia
dam: Ellisa Eilatan
chovateľ: Ivana Zuranova, Czech Republic
majiteľ: Tereza Pauderova, Czech Republic

2. Platz AMAZING PANDA BEAR OF WIZARDS CLAN
sire: Ch. Kronsäter’s Romantic Romeo
dam: Ch. Aixeneta Embruixada
chovateľ: Monika Seidl, Austria
majiteľ: Monika Seidl, Austria

3. Platz CH. GENTLE NATURE ADONIS
sire: Cheerstaff Pacemaker
dam: Cheerstaff Quiet Quest
chovateľ: Josef Hubinger, Austria
majiteľ: Josef Hubinger, Austria

4. Platz CH. FLASCH FRANSIMO BOY
sire: Dark Knight of Dwstaff
dam: Bradwall Duchess
chovateľ: V. Sewell, UK
majiteľ: Leopold Hofmann, Austria

CH. CHEERSTAFF YER MAN
sire: Ch. Leger Fear No Medieval
dam: Cheerstaff Tweedle Dee
chovateľ: Johann Raab, Austria
majiteľ: Johann & Renate Raab, Austria

CH. CHEERSTAFF MASTERPIECE
sire: Ch. Cheerstaff White Eagle
dam: Ch. Semloh Ice Maiden
chovate+: Johann Raab, Austria
majiteľ: Didier Wins, Swizerland


feny trieda šteniat : judge: Mr. Paul Grimwood

1.
DEIGIAN JUST FOR JOY
(Francesca Fiorellato, Italy)
2. FANCY BREAD FRANSIMO BOHEMIA
(Manfred Fürschuss, Austria)
3. HARMONY IRELAND OF CANTERBURY
(Leopold Hofmann, Austria)
4. HEAVEN PEACE OF CANTERBURY
(Tina Holub, Austria)
IZZY MAROON OF CANTERBURY
(Jürgen & Karin Kainz, Austria)
BUDDYSTAFF’S EXTRA ELEGANT
(Maria Kladler & Natalie Kolar, Austria)
BUDDYSTAFF’S EVERYBODY’S DARLING
(Petra Miusits, Austria)
ISABELLE OF CANTERBURY
(Victoria Lirscher, Austria)
HASTA LA VISTA FRANSIMO BOHEMIA
(Zdenek Haloun, Czech Republic)
GO’ DROP-IN FRANSIMO BOHEMIA
(Zdenek Haloun, Czech Republic)
INFINITY HOURLEY OF CANTERBURY
(Leopold Hofmann, Austria)


feny trieda dorastu : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Promissing 1.)
VANTA Z HAMBALEK BUSIN
(MVDr. Josef Klimes, Czech Republic)
V2(Promissing 2.)
DEEAN AMBASSADOR SUN
(Oluse Lukasova, Czech Republic)
V3(Promissing 3.)
AMAZING JO-JO OF STAFFDELUXE
(Armin Mutzek & Verena Nöhmeyer, Austria)


feny trieda mladých : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
Clubjugendsieger
AVA STAR OF SPIRIT STAFF’S
(Katarzyna Skiba-Aleksiewicz, PLoland)

SG2
(Very good 2.)
STAFFGOLD ZHANG ZILLYNG
(Dr. Csikos Csaba, Hungary)

Sg3
(Very good 3.)
BLAZEN STAFF’S DEVILS DIAMOND
(Dr. Heidi Zibolka, Germany)

Sg4
(Very good 4.)
BEATRICE PRINCESS MORAVIA LORD
(Monika Miracka, Czech Republic)
SG
(Very good) KATUSHA FELICITY CHEER
(Miluse Svamberkova, Czech Republic)
SG
(Very good) BUDDYSTAFF’S DOUBLE TROUBLE
(Thomas Gokl, Austria)
SG
(Very good) BUDDYSTAFF’S DARK DESIGN
(Tina Holub, Austria)
SG
(Very good) CHEERSTAFF DIAMOND LIL
(Katrin Sammer, Austria)
SG
(Very good) ALBERMARBULL BLUE DIVINE
(Tatana Sladeckova, Czech Republic)
SG
(Very good) BRIDGET JONES MORAVIA LORD
(Ing. Stefan Ciada, Slovakia)

G
(Good) DAZMARNIC BLACK ROSE
(MVDr. Josef Klimes, Czech Republic)


feny trieda stredná : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
CACA
Clubsieger
FIRE OPAL OF SPEED HUNTER
(Dana Bottova, Slovakia)


V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
SPEED HUNTER A. CHRISTIE
(Bodor Zoltan, Hungary)

V3
(Excellent 3.)
FACE TO FACE SLADE CZECH
(Ing. Pavel Brezina, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
JOSEFINA BLUES WIZARD BULL
(Helena Mudrova, Czech Republic)
V
(Excellent) PANTYCELYN CELTIC PRINCESS
(Laszlo Kaloczkai, Hungary)
SG
(Very good) PETITE NOIR ETOILE
(Roberto Currenti, Germany)
SG
(Very good) CHILI PEPPER WIZARD BULL
(Rudolf Slaba, Czech Republic)
SG
(Very good) DEIGIAN FLOWER RED
(Francesca Fiorellato, Italy)
SG
(Very good) BLOODY MARY MORAVIA LORD
(Petra Videcka, Czech Republic)
SG
(Very good) WINCROFT FINE FINESSE
(Sabine & Gernot Lindermayer, Austria)
SG
(Very good) HUMAN DOGS JULIA ROBERTS BULLPARRABEN
(Marta Walczak, Poland)
SG
(Very good) COURTESY TITLE BEE BEE
(Tamara Vcelackova, Czech Republic)


feny trieda otvorená : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
CACA
AGATHA CHRISTIE MORAVIA LORD
(Marek Krupa, Czech Republic)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
RUMINA Z HAMBALEK BUSIN
(Otmar Oldrich, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
AMELIA ANNE SMILE DIAMOND
(Eva Myslivcova, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
ZOE OF CANTERBURY
(Armin Mutzek & Verena Nöhmeyer, Austria)

V
(Excellent)
AITHRA PRINCESS MORAVIA LORD
(Ing. Josef Zoula, Czech Republic)
V
(Excellent) GENTLE NATURE BUFFY
(Josef Hubinger, Austria)

SG
(Very good)
NITROBLUES PRINCESS BLUE
(Ivana Jedlickova, Czech Republic)

SG
(Very good)
CHEERSTAFF ALICE AGAIN
(Johann & Renate Raab, Austria)

SG
(Very good)
BUDDYSTAFF’S COCONUT KISS
(Sonja Porits, Austria)

SG
(Very good)
FULL OF JOY LONGHILL
(Edita Omulec Ivas, Slovenia)

SG
(Very good)
DAISY WALK HEART
(Jiri Pesina, Czech Republic)

SG
(Very good)
FAITHFUL HEART LONGHILL
(Paolo Codiglia, Italy)

SG
(Very good)
APOLLANKA PENN-STAFF
(Tatana Sladeckova, Czech Republic)

SG
(Very good)
AELLA LONGHILL
(Tjasa & Roman Ruznic, Slovenia)

SG
(Very good)
GENTLE NATURE CELTIC ROSE
(Josef Hubinger, Austria)

G
(Good)
WINNIE POOH OF CANTERBURY
(Manuela Fürschuss, Austria)


feny trieda šampionov : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
CACA
CH. WOLF LADY FRANSIMO BOHEMIA
(Petra Videcka, Czech Republic)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
CH. BOOGA BOO GREAT STAFFIELD
(Jan Novak & Petr Derka, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
CH. LANGSTAFF ABIGAIL
(Erol Lang, Austria)

V4
(Excellent 4.)
CH. FRISBEE SARRAH MINIES
(Hana & Robert Innemanovi, Czech Republic)

V
(Excellent)
CH. ANNYA PRINCESS AMBASSADOR SUN
(Oluse Lukasova, Czech Republic)
SG
(Very good) CH. SAKKARA KIDIZZY SKY STAFF-KA
(Katarzyna Hordejuk, Poland)
G
(Good) CH. ASIA
(Del. Marchesato & M. Berto, Italy)


feny trieda veteránov : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
Veteranenbester
CHEERSTAFF QUIET QUEST
(Josef Hubinger, Austria)

V2
(Excellent 2.)
CH. AMALKA OD LHOTECKEHO POTOKA
(Jan Novak & Petr Derka, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
CH. SEASTAFF JODIE
(Gudrun Parkes, Swizerland)

V4
(Excellent 4.)
CH. RAPUNZEL OF CANTERBURY
(Erol Lang, Austria)

SG
(Very good)
PETIT FLORA
(Gudrun Parkes, Swizerland)

feny Trophy trieda: judge: Mr. Paul Grimwood

Joe Mallen Sieger 2010

FIRE OPAL OF SPEED HUNTER
sire: Red Cayman of Speed Hunter
dam: Red Storm of Speed Hunter
chovateľ: Bodor Zoltan, Hungary
majiteľ: Dana Bottova, Slovakia


2. Platz CH. EMOTION RED TOSCA
sire: Ch. Ringmaster Quest For Fame
dam: Thorax B My Valenthyme
chovateľ: Tosi Gianantonio, Italy
majiteľ: Marin Floriano, Italy

3. Platz CH. BUDDYSTAFF’S BIG BAMBOOCHA
sire: Ch. Cheerstaff Pied Piper
dam: Ch. Cheerstaff No Retreat
chovateľ: Sonja Porits, Austria
majiteľ: Sonja Porits, Austria

4. Platz AVA STAR OF SPIRIT STAFF’S
sire: Ch. Gadkey’s Sky Walker
dam: Ch. Exclusive Edition Great’n Glory
chovateľ: P. Gabel, Poland
majiteľ: Katarzyna Skiba-Aleksiewicz, Poland

CHEERSTAFF QUIET QUEST
sire: Ch. Lazor Ebony Duke
dam: Ch. Semloh Ice Maiden
chovateľ: Johann Raab, Austria
majiteľ: Josef Hubinger, Austria
Diskusia(0)
Fotogaléria k článku